„Wielkopolska w sieci zawodów” czyli Noc Zawodowców 2020 – Edycja 3.0

Noc Zawodowców to inicjatywa, która od 3 lat gości w Wielkopolsce i z entuzjazmem wpisała się w przestrzeń wielkopolskiego środowiska szkół kształcących w zawodach i pracodawców, będąc jednym z najważniejszych wydarzeń Centrów Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego – jednostek organizacyjnych Samorządu Województwa Wielkopolskiego.

Celem przedsięwzięcia jest promocja szkolnictwa branżowego i technicznego, jako szkolnictwa pozytywnego wyboru.

Start on – line w piątek, 2 października 2020 roku, o godzinie 17:00

Tegoroczna Noc Zawodowców 2020 Edycja 3.0 to wydarzenie on-line, które angażować będzie młodzież ostatnich klas szkół podstawowych, ich rodziców, pracodawców, rzemieślników, doradców zawodowych, nauczycieli kształcących w zawodach oraz wszystkich, których interesuje tematyka związana z edukacją i rynkiem pracy.

Szczegóły i program wydarzenia na stronie: www.cwrkdiz.pila.pl

Do udziału w tegorocznej Nocy Zawodowców serdecznie zaprasza Samorząd Województwa Wielkopolskiego wraz z Centrami Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego.

CWRKDiZ w Pile zaprasza na: pokazy zawodów i kierunków kształcenia, konkursy, gry z nagrodami, doradztwo zawodowe, ciekawe webinary m.in. dla uczniów, rodziców, nauczycieli, spotkania z zawodowcami i ludźmi z pasją i inne atrakcje.

Zapraszamy !