Wiosna na Pilskiej Półce

Na Pilskiej Półce można nabyć nowe produkty z kolekcji wiosennej. Produkty lokalnych przedsiębiorców kupić można zarówno w Kawiarni Dworcowej, jak i w Invest-Parku. Znajdziecie tam państwo zarówno poduszki i koszulki promujące miasto, jak i oleje tłoczone na zimno w rodzinnej manufakturze, a także ozdoby świąteczne firmy K2 oraz unikatowe, bo nie sprzedawane w Polsce, chodaki firmy Sanita.

Pilska Półka to projekt, który został zainaugurowany w listopadzie 2017 roku przez Urząd Miasta Piły. Ma on na celu promocję lokalnych przedsiębiorców i ich produktów, które z całą pewnością posłużyć mogą za doskonałą pamiątkę z podróży wakacyjnej czy jako upominek dla partnera biznesowego. Co znajdziemy wiosną na Pilskiej Półce?

Firma Sanita Footwear proponuje limitowaną kolekcję chodaków z wiosennym akcentem na podeszwie PU. Produkty Sanita Footwear są w całości wysyłane na eksport. W Polsce dostępne jedynie w Pile i do tego – po okazyjnej cenie…

Grapil Home – tekstylia i dekoracje dla domu przekazał do sprzedaży koszulki, kolorowe ręczniki oraz poduszki z sympatycznym hasłem: „Jestem z Piły, jestem miły”, zaś Stowarzyszenie Pomocy Humanitarnej Zakład Aktywności Zawodowej wyprodukował ekologiczne torby na zakupy.

Studio K2 tym razem oferuje wielkanocne drewniane zajączki i kurczaczki, które można własnoręcznie ozdobić, lub – jeśli ktoś woli – postawić w wersji bardziej surowej na stole.

Na Pilskiej Półce można zakupić również naturalne, ekologiczne oleje z pilskiej tłoczni olejów Oleoteka. Olej lniany, rydzowy i z ostropestu to wykonywane w małej, rodzinnej manufakturze produkty, które nie tylko wzbogacą domowy posiłek, ale przede wszystkim przełożą się na zdrowie i urodę konsumentów.

Oprócz tego na Pilskiej Półce można nabyć w promocyjnej cenie kubki Studia K2: kubek z Gordaliną oraz kubek „magiczny”, który po zalaniu wrzącą wodą ukazuje starą fotografię Piły, a także magnesy z Gordaliną, widokówki oraz wiele innych gadżetów. Zapraszamy!

Pamiątki są do nabycia są w dwóch punktach: Inwest-Park przy recepcji Hotelu Gwda; Kawiarnia Dworcowa (Dworzec PKP).