Własnymi ścieżkami. Spotkanie z Agnieszką Kledzik

Pilska Spółdzielnia Mieszkaniowa w ramach Odlotowego Klubu Podróżniczego zaprasza dziś wieczorem na spotkanie z Agnieszką Kledzik, dziennikarką i podróżniczką.

– Gdy byłam nastolatką marzyłam o tym, by medytować wśród mnichów tybetańskich. Chciałam też stanąć na szczycie Machu Picchu i poczuć klimat inkaskiego miasta. Oba te marzenia już się spełniły. spełniły. Zawsze interesowało mnie, czy jest coś poza tym, co odbierają tylko nasze zmysły. Ciekawość ludzkich opowieści i świata towarzyszyła mi od zawsze. Skrywając się za mikrofonem czy kamerą dawałam głos moim bohaterom. Teraz uśmiecham się zza obiektywu przyciągając przed aparat fotograficzny bohaterów z różnych stron świata. Ich rodowe historie wypisane są na ich twarzach. To fascynujące, że mogę być choć przez chwilę częścią ich życia. A oni mojego. I te historie chcę wam opowiadać – zaprasza Agnieszka Kledzik, znana pilska dziennikarka i podróżniczka.

Podczas spotkania w Odlotowym Klubie Podróżniczym opowie o swoich podróżach, zaprezentuje zdjęcia i krótkie filmy. Prezentacji towarzyszyć będą dźwięki grane na australijskim instrumencie didgeridoo. Ta część spotkania nosi tytuł „Oddychanie dźwiękiem – Miras Turczynowicz”. Początek spotkania w Galerii Labirynt na Sikorskiego 33 o godz. 18.00.

Fot. Archiwum Agnieszka Kledzik