WOŚP: Świet(L)na wycieczka od wiceprezydent Beaty Dudzińskiej i Signify Piła

Beata Dudzińska, wiceprezydent Piły zaprasza do jedynego w naszej części Europy Centrum Zastosowań Światła Signify. Licytacja trwa do 6 lutego. Atrakcja przewidziana jest dla 15 osób.

Do tegorocznej akcji WOŚP włączyła się wiceprezydent Piły, która wspólnie z firmą Signyfy proponuje wyprawę do Centrum Zastosowań Światła.

Czy wiecie jaki wpływ na nasze zdrowie, funkcjonowanie ma światło?

Jaki ma wpływ na jakość wypoczynku, wydajność pracy?

Jak wpływa na nasze samopoczucie oraz proces podejmowania decyzji?

O tym, jakie światło najlepiej służy nam w domu, w firmie, przy jakim chętniej sięgamy po portfel w sklepie, jakie światło potrafi w kilka minut skupić uwagę energetycznych nastolatków, przy jakim lepiej śpimy, a które nam zasnąć nie pozwoli oraz o wielu innych ciekawych walorach światła dowiecie się podczas wycieczki, która pozwoli Wam później świadomie dobierać oświetlenie w trosce o nasz zegar biologiczny.

– Nasz przewodnik na temat światła wie niemal wszystko, co daje gwarancję nie tylko ciekawego spotkania, ale i dobrej zabawy o co zadbamy wspólnie. Dziękuję SIGNIFY za wspólną grę dla WOŚP i nie mogę się doczekać gości, których zabiorę na świet(L)ną wycieczkę. Zapraszam do licytacji! Do zobaczenia! – zaprasza do licytacji wiceprezydent Piły Beata Dudzińska.

Aukcja trwa do soboty 6 lutego 2021 roku, a licytować można wchodząc na stronę: https://allegro.pl/oferta/swiet-l-na-wycieczka-10166487572

Przedmiot aukcji zostanie zrealizowany po ustaleniu terminu ze zwycięzcą licytacji, w oparciu o możliwości partnera aukcji, którym jest firma Signify.