Wyjątkowy Dzień Kobiet w VIVO! Piła

Wielkimi krokami zbliża się Dzień Kobiet. Sprawdźmy zatem, jakie niespodzianki z tej okazji przygotowało pilskie VIVO! W najbliższą sobotę w obiekcie na panie czekać będą piękne kwiaty, słodycze oraz liczne upominki. To jednak nie wszystko! 6 marca w VIVO! Piła powstanie dedykowana strefa, w której każda z nich będzie mogła poczuć się jak prawdziwa Superwoman.

Urocze tulipany, pyszne słodycze z motywującymi grafikami, dedykowana przestrzeń, w której będzie można wykonać pamiątkowe zdjęcia – to jedynie część niespodzianek, jakie VIVO! Piła szykuje dla swoich klientek i ich najbliższych w związku z Dniem Kobiet. O szczegółach nadchodzącego wydarzenia opowiedziała Magdalena Drzewiecka, Center Manager VIVO! Piła:

W VIVO! wiemy, że szczególne okoliczności wymagają wspaniałej oprawy, dlatego też nasze klientki w dniu ich święta obdarujemy tematycznymi upominkami, a także stworzymy jedyną w swoim rodzaju makietę, która pozwoli każdej z nich poczuć się wyjątkowo – mówi. – Gorąco zachęcam wszystkie przedstawicielki płci pięknej oraz ich rodzinny do wizyty w VIVO!, gdzie wspólnie celebrować będziemy Dzień Kobiet. Wierzymy, że odwiedzający spędzą z nami niezwykle rodzinny i pełen pozytywnych wrażeń czas – dodaje.

Atrakcyjne prezenty z okazji Dnia Kobiet od VIVO! Piła

W ramach wydarzenia przygotowano również akcję specjalną, w której goście pilskiego centrum handlowego będą mieli możliwość zdobycia świetnych nagród dla siebie i najbliższych.

Co należy zrobić, aby stać się ich posiadaczem? Zasady są następujące:

  • za zakupy o wartości min. 200 zł – flower box z kwiatów mydlanych,
  • za zakupy o wartości min. 150 zł – karta podarunkowa VIVO! Piła o wartości 40 zł,
  • za zakupy o wartości min. 100 zł – tematyczny kubek.

Akcja odbędzie się w sobotę, 6 marca, w godz. 11:00-19:00.

Szczegóły dostępne są pod adresem: https://vivo-shopping.com/pl/pila/aktualnosci-i-wydarzenia.