Wyprawa na Marsa, lot szybowcem i nurkowanie z prezydentem Piły

Prezydent Piły Piotr Głowski po raz kolejny włącza się w akcję WOŚP. W tym roku proponuje pakiet: Wyprawa na Marsa oraz Piła z powietrza, wody i lądu. Wśród atrakcji m.in. lądowanie symulatorem na Marsie oraz nurkowanie, lot nad miastem czy przejażdżka czołgiem po lotnisku.

Prezydent Piły kolejny raz włącza się do finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W tym roku zwycięzca licytacji wraz ze swoimi gośćmi (łącznie do 4 osób) będą mogli skorzystać aktywności, które kojarzone są z Piła, choć nie zawsze i nie dla wszystkich dostępne. W programie między innymi:

Podwodne łąki na jeziorze Płotki oraz spotkanie z ustawionymi na dnie dinozaurami. Tę część dnia zwycięzcy spędzą pod opieką doświadczonych instruktorów z Bazy Nurkowej Stowarzyszenia HSA Krok po Kroku. Nurkowanie poprzedzi podstawowe przeszkolenie.

Wyprawa po Gwdzie na pokładzie łodzi motorowej ze strażakami z OSP.

Wyprawa na Marsa w jedynej w Polsce analogowej bazie kosmicznej – Habitat Lunares, placówce prowadzącej symulacje załogowych misji na Księżyc i Marsa, specjalizującej się w badaniach z zakresu psychologii zachowań ludzkich podczas lotów kosmicznych.

Lot szybowcem lub samolotem z Aeroklubem Ziemi Pilskiej.

Spotkanie z następcami Czterech Pancernych czyli specjalne zwiedzanie Pilskiego Muzeum Wojskowego, połączone z przejazdem transporterem opancerzonym.

Zakończenie emocjonującego dnia odbędzie się na pokładzie tramwaju wodnego Gordalina. Spotkanie przy kawie z prezydentem Piotrem Głowskim będzie okazją do podsumowania atrakcji.

Terminy ustalone zostaną ze zwycięzcą licytacji oraz partnerów aukcji, którymi są: Stowarzyszenia HSA Krok po Kroku, OSP Piła, Habitat Lunares, Aeroklub Ziemi Pilskiej oraz Pilskie Muzeum Wojskowe.

Przypomnijmy, że prezydent Piotr Głowski po raz 10 włącza się do finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a dzięki wszystkim dotychczasowym aukcjom z jego udziałem na koncie WOŚP znalazło się 47 226 złotych. Dotychczas prezydent Piły sześć razy oddawał na licytację jeden dzień swojej pracy. W tym czasie aukcje wygrały firmy: Browar Czarnków, Pellas X, ABC Apartamenty, TV Asta, Studio K2 i Netia S.A. Ponadto przez dwa lata prezydent wystawiał do licytacji morski rejs po Bałtyku, a w ubiegłym roku licytowano „Gotowanie z Bosackimi i Głowskimi w Dolinie Aniołów”.

Licytacja prezydenta dostępna jest na stronie: https://allegro.pl/oferta/10158643218. Aukcja potrwa do 5 lutego.