ZJEDZ OBIAD z BURMISTRZEM. Wesprzyj rehabilitację nauczycielki!

W Złotowie trwa zbiórka pieniędzy na rehabilitację Katarzyny Kolery-Masternak, polonistki z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, która przeszła poważny udar i jest częściowo sparaliżowana. W akcję charytatywną włączył się burmistrz miasta Adam Pulit, który z przyjemnością wybierze się na obiad z osobą, która wygra licytację.
Licytować można do 27 czerwca, do godziny 20:00.


Z ogromną chęcią przyłączam się do zbiórki pieniędzy w szczytnym celu mówi burmistrz Złotowa Adam Pulit.Pani Kasia to ceniona nauczycielka, a jej nagła choroba poruszyła wielu złotowian. Zróbmy wszystko, co w naszej mocy, aby pomóc Pani Kasi i zapewnić jej najlepszą możliwą rehabilitację. Dlatego zapraszam wszystkich ludzi dobrej woli do udziału w licytacji obiadu ze mną – przy pysznym posiłku porozmawiamy o różnych sprawach: o mieście, przyrodzie, a nawet o piłce nożnej. I oczywiście będziemy myślami oraz dobrymi życzeniami wspierać Panią Kasię w walce o pełną sprawność dodaje burmistrz Złotowa Adam Pulit.

Licytacja trwa na profilu Fundacji Mediaexpert „Włącz się” pod postem: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2438196649658213&id=159612064183361 – wystarczy dodać komentarz z zaproponowaną kwotą za obiad – wygrywa oczywiście najwyższy zaoferowany wkład do zbiórki.

Burmistrz obiecał, że gdy kwota przekroczy 500 zł,
ZAGRA PODCZAS OBIADY NA MYŚLIWSKIM ROGU.

Taka okazja może się nie powtórzyć