Zlot foodtrucków w Atrium Kasztanowa

Powitanie wiosny w Atrium Kasztanowa zapowiada się wyjątkowo apetycznie! W dniach 12-14 kwietnia odbędzie się zlot foodtrucków, które częstować będą specjałami z różnych zakątków świata. Miłośnicy jedzenia na świeżym powietrzu spróbują dań z 10 mobilnych restauracji!

Do Atrium Kasztanowa powracają food trucki! Już w najbliższy weekend pilskie centrum po raz kolejny zabierze gości w kulinarną podróż dookoła świata. W dniach 12-14 kwietnia do centrum handlowego zjadą restauracje na kółkach, które zaproszą mieszkańców Piły i okolic do degustacji zarówno tradycyjnych, jak i egzotycznych dań.

Miłośnicy mobilnych lokali gastronomicznych będą mogli skosztować potraw kuchni amerykańskiej, meksykańskiej i tajskiej. W ofercie food trucków, które zawitają do pilskiego centrum, znajdą się m.in. hot-dogi, hiszpańskie churros, a także prawdziwe amerykańskie burgery. Coś dla siebie znajdą również amatorzy kuchni molekularnej i belgijskich przekąsek.

Ale to nie wszystkie atrakcje. Klienci, którzy dokonają zakupu za minimum 30zł w sklepach na terenie centrum, będą mogli otrzymać voucher na lemoniadę molekularną lub porcję frytek.

– Zlot food trucków to ważne wydarzenie dla wszystkich poszukujących wyśmienitych i nietuzinkowych smaków. To także mocny akcent na przywitanie wiosennego sezonu. Coraz dłuższe dni zachęcają do spędzania czasu na świeżym powietrzu, dlatego zapraszamy na degustacje pod chmurką, w gronie rodziny lub przyjaciół. Na uczestników czekają słodkie i słone przysmaki z wielu stron świata. Będzie wesoło, smacznie i aromatycznie – mówi Gregory Pertus, dyrektor Atrium Kasztanowa.

Zlot foodtrucków w Atrium Kasztanowa odbędzie się w dniach 12-14 kwietnia w godzinach 10:00-20:00.