Znajdź wymarzoną pracę w Pile!

Porozmawiaj z czołowymi pracodawcami z Piły i regionu. Sprawdź najnowsze oferty pracy i znajdź najlepszą dla siebie. Już 20 listopada 16. Pilskie Subregionalne Targi Pracy i Kariery

Targi odbędą się pod hasłem “Rynek Pracy w pandemii”. Organizatorem jest miasto Piła, a partnerami: Regionalne Centrum Kultury, TBS, Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Poznaniu, samorząd województwa wielkopolskiego oraz Izba Gospodarcza Północnej Wielkopolski. Sponsorami wydarzenia są czołowe firmy na pilskim rynku: Colours Factory, Kolorama, Signify i Thule Group. Honorowy patronat objął senator Adam Szejnfeld.  

Targi odbędą się w sobotę, 20 listopada, w Centrum konferencyjne TBS w Pile przy Dąbrowskiego 8 (dawny Inwest Park). Startują o godz. 10.00.  

Targi Pracy i Kariery tradycyjnie dedykujemy osobom poszukującym pracy, zapraszając do aktywnych poszukiwań również osoby, które chcą rozwinąć swoje umiejętności lub nadać nowy kierunek swojej karierze – zachęcają organizatorzy.  

W targach weźmie udział kilkanaście firm z Piły i regionu. Na miejscu oprócz rekruterów będą także doradcy zawodowi, z którymi będzie można porozmawiać o predyspozycjach zawodowych, zaplanować karierę, a także napisać przy ich pomocy profesjonalne CV.  

Targi będą się odbywać w trzech strefach. W Strefie Sponsorów swoje firmy i oferty pracy przedstawią sponsorzy. W Strefie Pracodawców będą rekruterzy z innych firm z Piły, które szukają pracowników. W Strefie Ofert Pracy będzie możliwość samodzielnego przeglądania ofert pilskich pracodawców  

OBOSTRZENIA:  

· miejsca do dezynfekcji oraz punkty informacyjne  

· wymagane jest noszenie maseczek przez uczestników wydarzenia  

· ruch jednokierunkowy – od wejścia głównego A od strony Wyspy do wyjścia przy parkingu ul. Dąbrowskiego  

· osoby zaszczepione mogą dobrowolnie okazać certyfikat lub wypełnić oświadczenie pisemne – mogą swobodnie wejść na targi  

· osoby niezaszczepione – podpisują oświadczenie i są wliczane do puli osób niezaszczepionych, która może znajdować się na targach zgodnie z obostrzeniami  

· wszystkie osoby będą zobowiązane pozostawić podstawowe dane kontaktowe · ze względu na obostrzenia rezygnujemy z warsztatów i maksymalizujemy przestrzeń wystawienniczą dla przedsiębiorców.  

· przedstawiciele firm są zobowiązani być osobami zaszczepionymi bądź okazać negatywny wynik testu antygenowego na COVID-19. .