Zostań jednym z 300. Spartan!

Drodzy kibice, sympatycy, członkowie, zawodnicy, trenerzy, rodzice – rozpoczynamy unikalną akcję na rzecz rozwoju i wspomożenia drużyny piłkarskiej seniorów Sparty Złotów. Tylko teraz istnieje niepowtarzalna okazja, aby zostać członkiem klubu „300 SPARTAN”. Celem akcji jest zebranie grupy 300 osób płacących miesięczną składkę członkowską w wysokości 30 zł. Cała suma zostanie przeznaczona na potrzeby drużyny seniorów.

Z każdej wpłaty 3 zł zostanie przeznaczone na oprawę meczową lub na dopłatę do kosztów transportu dla kibiców na mecze wyjazdowe.

Regularne płacenie składek przyniesie korzyści w postaci darmowych wejściówek na domowe spotkania Sparty oraz aż 30% zniżki na bilety na Bal Spartanina. Ponadto członkowie klubu kibica zostaną zaproszeni na grilla kończącego sezon, co będzie znakomitą okazją na bezpośrednie spotkanie z zawodnikami i sztabem trenerskim. Grill połączony będzie z wylosowaniem trzech szczęśliwców, którzy otrzymają koszulki meczowe spersonalizowane w nazwisko i numer (oczywiście wzór w paski ze Spartaninem).

Sparta nie chce czekać na mitycznego głównego sponsora, którego nie udaje się znaleźć od kilkudziesięciu lat. Historia klubów w naszym regionie pokazuje, że wystarczy jeden kaprys głównego sponsora, żeby klub przestał istnieć lub musiał zaczynać od zera. Zarząd klubu pragnie sprawić, aby głównym sponsorem oprócz władz miasta i kilkunastu wspierających firm byli kibice. Tak, jak teraz ma to miejsce w Zawiszy czy Widzewie, to kibice odbudowują poprzez comiesięczne wpłaty lub wykup cegiełek swoje ukochane kluby.

Jesteś prawdziwym kibicem Sparty Złotów? Pokaż to trenerowi Tomaszowi Miedzińskiemu i całemu zespołowi! Wpłać całość 360 zł lub co miesiąc 30 zł na nr konta: 06 8941 0006 0016 1189 2000 0030 z dopiskiem: 300 SPARTAN – imię i nazwisko, adres e-mail.

Deklaracje członkowskie do pobrania w klubie (niedługo także na stronie internetowej, a na życzenie są one wysyłane mailem – prośbę prosimy kierować na spartazlotow@gmail.com).

Janusz Justyna