Zrób zakupy w VIVO! i odbierz ekoupominki

Ekologiczne śniadaniówki, butelki filtrujące wodę brita lub unikatowe torby z materiałów pochodzących z recyklingu? W dniach 9-10 lipca klienci VIVO! Piła będą mogli je otrzymać przy okazji codziennych zakupów. Dodatkowo, specjalne upominki przygotowano dla osób, które dostarczą zużyte baterie lub plastikowe nakrętki.


Produkty wielokrotnego użytku zyskują coraz większą popularność – są nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale i praktyczne. Cechuje je większa wydajność niż ich jednorazowe odpowiedniki. Pozwala to mocno ograniczyć ilość generowanych śmieci, co w momencie, gdy rzeki i oceany toną w odpadach, ma niebagatelne znaczenie. Rezygnacja z napojów w plastikowych butelkach czy foliówek nie jest tak trudna, jak mogłoby się wydawać. Szczególnie, że z gotowymi, prośrodowiskowymi rozwiązaniami przychodzi VIVO! Piła.

– Chcemy, aby zakupy w VIVO! były nie tylko przyjemne, ale i pożyteczne. Dlatego też niebawem obdarujemy naszych gości bezpiecznymi dla natury gadżetami. Wierzymy, że sprawdzą się one na co dzień i posłużą przez długi czas – mówi Magdalena Drzewiecka, Center Manager VIVO! Piła. To jednak zaledwie jedno z licznych rozwiązań ekologicznych, jakie oferujemy. Za przykład innych tego typu działań niech posłuży zeszłoroczne uruchomienie, na dachu naszego obiektu, trzech pasiek, w których zamieszkało ponad 150 tysięcy pszczół. Dodatkowo, od kwietnia tego roku mieszkańcy miasta i okolicznych miejscowości mogą korzystać z Miejskiego Punktu Elektroodpadów, zlokalizowanego obok VIVO!dodaje.

Ekogadżety w akcji „EKO ZAKUPY W VIVO!”

Co należy zrobić, aby zdobyć jeden z bezpiecznych dla planety upominków?

Wystarczy odwiedzić VIVO! i dokonać zakupu wybranych produktów z asortymentu najemców, za kwotę minimum 150 zł, a następnie okazać to na maksymalnie dwóch paragonach. W puli prezentów znajdują się: ekologiczna śniadaniówka, butelka z filtrem brita i jedyna w swoim rodzaju torba VIVO!, uszyta z materiałów pochodzących ze ścianek akcji, organizowanych w obiekcie.

To jednak nie wszystko! Dostarczając do VIVO! minimum 20 zużytych baterii lub 50 plastikowych nakrętek można też otrzymać niespodziankę specjalną, czyli drobne ekoupominki.

Akcja „EKO ZAKUPY W VIVO!” odbędzie się w dniach 9-10 lipca, w godz. 13:00-19:00 w VIVO! Piła. Gadżety będzie można odebrać w Punkcie Obsługi Akcji. Szczegóły oraz regulamin dostępne są pod adresem: https://vivo-shopping.com/pl/pila/aktualnosci-i-wydarzenia.